Hakkımızda

Scroll
Sorularınız İçin
[email protected]
Rezervasyon İçin
[email protected]
biz kimiz

Hikayemiz

Rest Inn Aydın ruhu 1985'te Aydın'da doğdu. 2021 yılının iilk  yarısına kadar Özlü Otel ismiyle hizmet veren bu anlayış ikinci yarısında kurumsal bir kimliğe bürünerek, Rest Inn Hotels markası ile sektördeki yerini ilk sıralara taşıdı. .

değerlerimiz

İlkeleriemiz

Mükemmeliyetçi bir ekibiz

Hayal gücü yüksek bir ekibiz. Tüm olağanüstü detayları gerçeğe dönüştürme gayesindeyiz. Ege'nin incisi Aydın'a gelen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak hedefimiz.

Sürdürülebilirlik

Her gün hizmet kalitemizi geliştirmek için çalışır, asla durmayız. Yeni deneyimler peşinde koşarız. Bildiklerimizi ekip arkadaşlarımızla paylaşmanın heyecanını seviyoruz.

Geri Bildirimleri Önemsiyoruz.

Hizmet kalitemizi en üst noktaya taşımak için , misafirlerimizden görüş almayı severiz. En büyük gayemiz misafirlerimizin otelimizden mutlu bir şekilde ayrılmasıdır. Misafirlerimizin Aydındaki evi olmayı önemsiyoruz.

Dijital Dünyaya Ayak Uyuduruyoruz.

Bilgi çağındaki her yeniliği takip ediyor, otelimize entegre ediyoruz. Misafirlerimizi ağırlarken verilerden yararlanıyor ve daha iyiye ulaşmak için yol haritası belirliyoruz.

Dünya Markası Olma Hedefindeyiz.

Şuanda sadece Aydın misafirlerine hizmet veriyoruz. Yakın bir süreçte Ege başta olmak üzere Tüm Türkiye'ye açılmayı planlıyoruz. Emin adımlarla Dünya Markası olma hedefindeyiz.

Yerinizi Ayırın

Hemen yerinizi ayırın, ayrıcalıklı konaklama deneyimini keşfedin

Rezervasyon
Whatsapp Rezervasyon
Hemen Ara